Super Stickman Golf 3

Super Stickman Golf 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 107
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Super Stickman Golf 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir golf oyunudur

Super Stickman Golf 3 mobil cihazlarınızı kullanarak boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir mobil golf oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Stickman Golf 3'te sevilen çöp adam kahramanımız geri dönüyor ve bize yeni ve daha zorlu mücadeleler sunuyor. Super Stickman Golf 3 bir golf oyunu ile bir fizik tabanlı bulmaca oyunu karışımı olarak tanımlanabilir. 2 boyutlu yapıya sahip olan oyunda golf topumuzu deliğe gönderebilmek için zekamızı konuşturmamız ve engelleri atlatmamız gerekiyor.

Super Stickman Golf 3'te karşımıza dinamik olarak değişen engeller çıkıyor. Bu nedenle doğru zamanlamayı yakalamamız da önem taşımakta. Oyunun en güzel yönlerinden biri de çok oyunculu oyun moduna sahip olması. Bu modda oyuncular sıra tabanlı olarak karşılaşabiliyor ve birbirleriyle yarışabiliyorlar.

Super Stickman Golf 3 içerisinde 20 yeni golf sahası, yeni power up türleri, farklı kahraman seçenekleri, oynanışı etkileyen şarpkalar gibi içerikler de yer almakta.