SuperGNES

SuperGNES

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 233
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Neutron Emulation

16-bit oyunlarının tarihini yazan SNES konsolu için çıkan bu SuperGNES ile tüm oyun kütüphanenizi Dropbox kullanarak Android cihazınızdan oynayın.

90'lı yıllarda 16-bit konsol dünyasına damgasını koyan ve oyun tarihini yeniden yazan SNES (Super Nintendo Entertainment System) Kendisinden 7 sene sonra çıkan PlayStation 2'ye kadar dünyanın en çok satan konsolu oldu. Kartuş ile çalışan konsollar kuşağının en ilgi çekici konsolu artık Android cihazınız için bir emülatöre sahip: SuperGNES!

SNES emülatörlerinin çalışması için gerekli olan ROM dosyalarını cihazınıza aktardığınız andan itibaren çalışan SuperGNES, Android için ücretsiz olmakla birlikte seçeneklerin arasından en iyi performans vereni olarak dikkat çekiyor. Pro Action Replay ve Game Genie şifrelerini kullanabileceğiniz SuperGNES size bilgisayarlardaki örneklere kafa tutacak bir oyun keyfi sunuyor. Arşivinizdeki oyun isimlerini tanıyıp uygun kapak resimlerini de dizen emülatörde kişisel arşiviniz daha yerel bir görünüme kavuşuyor.

Dropbox hesabınızı tanıtabildiğiniz SuperGNES sayesinde PC arşivinizde olan oyunlara bulut depolama alanı üzerinden ulaşabiliyorsunuz. 2x ve 3x grafik yumuşatma filtrelerinin ve SuperFX, SA1 and DSP chipset desteklerinin olduğu grafik ayarlarında CRT ekran efekti vermeniz de mümkün. Bluetooth GamePad ile sorunsuz bir uyumu olan emülatörde Mario Paint gibi özel teçhizat gerektiren oyunlarda da mouse desteği var. Kontrol butonları için kişiselleştirme özellikleri olan SuperGNES, farklı temalarla sizin göz zevkinize hitap ediyor.

Oyun oynarken nasıl devam edeceğiniziz mi bilmiyorsunuz? Oyun hilesi veya boss taktikleri mi lazım? GameFAQs ile entegre bir bağlantı kuran SuperGNES, size tüm oyunlar için hazırlanmış rehberleri sunuyor. Turbo modu sayesinde hızlı ileri sarma seçeneğinizin de olduğu emülatör. Ücretsiz olan bu sürümünde ne yazık ki oyundan bağımsız kaydetme seçeneğiniz yok. Paralı paketi satın almanızla birlikte bu durum değişiyor. Paralı paketin bir diğer bonusu ise daha fazla görsel olarak butonlara gelen çeşitlilik ve Wi-Fi veya Bluetooth eşliğinde multiplayer oyun seçeneği.

ARTILAR

Pro Action Replay ve Game Genie

GameFAQs entegrasyonu

Ücretsiz

Grafik filtremeleme seçenekleri

Hızlı performans

Mouse desteği

EKSİLER

Ücretsiz pakette kaydetme ve yükleme seçenekleri yok