SuperTintin Skype Recorder

SuperTintin Skype Recorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 14,967
  • DOSYA BOYUTU 3.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SuperTintin

SuperTintin Skype Recorder ile Skype görüşmelerinizi görüntülü ve sesli olarak kaydedebilirsiniz

SuperTintin Skype Recorder popüler anlık mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme aracı olan Skype üzerinden yaptığınız sesli veya görüntülü görüşmeleri kaydetmenize yardımcı olan bir Skype video kaydetme ve Skype ses kaydetme programıdır.

Program video kayıt işlemi için farklı modlar ve seçenekler içermektedir. Dilerseniz sadece karşınızdaki görüşmecinin webcam görüntüsünü kaydedebilir, dilerseniz sadece kendi görüntünüzü kaydedebilir ya da iki görüntüyü yanyana kaydedebilirsiniz. Bunların haricinde kendinizin ve karşınızdaki görüşmecinin görüntü kayıtlarını ayrı ayrı farklı dosyalar halinde saklayabilir veya resim içinde resim görüntüsü şeklinde 2 tarafı da aynı video içerisinde kaydedebilirsiniz. SuperTintin Skype Recorder sunduğu kalite ayarlama seçenekleriyle kaydedeceğiniz videolarda görüntü kalitesi veya dosya boyutu arasında tercih yapmanıza imkan tanır. Program 720p HD kayıt yapabilmektedir.

Skype görüşmelerini kaydetme konusunda SuperTintin Skype Recorder size sadece ses kaydı yapabilme imkanı da sunmaktadır. Eğer görüntülü kayıt yapmak istemezseniz farklı modlara sahip ses kayıt özelliğini kullanabilirsiniz. Sadece mikrofonunuzdan aktarılan sesi kaydedebilir ya da sadece hoparlörünüzden çıkan sesi kaydedebilir veya her ikini birden kaydedebilirsiniz.

SuperTintin Skype Recorder Windows açılışı ile birlikte başlayabilme ve Skype görüşmeleri başladığında otomatik kayıt yapma gibi kullanışlı özelliklere de sahiptir.