Swappers

Swappers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kraken Ink.

Swappers, muhteşem kontrolleri ile iki farklı topu en uzun süre götürmeyi amaçlayan bir beceri oyunudur.

Swappers oyunuyla birlikte iki farklı topun kontrolünü sağlamaya çalışacaksınız. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Swappers, ilk başlarda sizi biraz sinir edebilir. Fakat ilerleyen zamanlarda dikkatinizi arttıracak ve birden fazla nesnenin kontrolünü aynı anda yapmanıza imkan sağlayacak.

Beceri oyunu kategorisinde yer alan Swappers, kırmızı ve mavi olmak üzere sizden iki farklı topu yönetmenizi istiyor. Bu topları yönetirken elbette karşınıza oldukça zorlu engeller çıkacak. Bu engeller karşısında soğukkanlı olarak sakin bir şekilde topları ilerletmeniz lazım. Oyunda ne kadar fazla ilerlerseniz karşınıza o kadar zorlu engeller çıkacak. Özellikle renk çevirme ve topların yerini değiştirme üzerine kurulu engeller sizi biraz sinir edebilir.

Boş zamanlarınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz Swappers oyununa bir süre sonra bağımlı olabilirsiniz. Eğer standart beceri oyunları size kolay geliyorsa ve daha zorlu bir oyun arıyorsanız, Swappers tam siz göre. Hemen şimdi Swappers oyununu indirin ve arkadaşlarınıza meydan okuyun.