Swinging Stupendo

Swinging Stupendo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 101
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bite Size Games

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Swinging Stupendo, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Öncelikle iOS cihazlar için çıkan bu eğlenceli oyunu artık Android sahipleri de telefonlarında oynama şansına sahipler.

Oyunda bir akrobatı canlandırıyorsunuz ve tehlikeli hareketler yaparak insanlara bir gösteri sunmaya çalışıyorsunuz. Tabi bu esnada düşmemeye gayret etmeniz gerekiyor. Ayrıca yukarıda ve aşağıda bulunan elektrikli toplara da dikkat etmelisiniz.

Fakat oyun basitmiş gibi görünse de kolay olduğunu düşünmeyin zira en az Flappy Bird kadar zorlayıcı ve sinir bozucu olduğunu söyleyebilirim. Fakat uzaklara doğru gitmeyi başardıkça zevk almaya başlıyor ve daha çok oynmak istiyorsunuz.

Eğlenceli grafikleri ile de dikkat çeken oyun size kaçıncı performansınızda olduğunuzu da söylüyor. Böylece katettiğiniz yolu görebiliyorsunuz. Örneğin ben 15. performansımda daha henüz 140 metre gidebilmiştim.

Oyunda önemli olan parmağınızı doğru süreler boyunca basılı tutmak ve doğru anlarda ekrandan kaldırmak. Eğer bunu başarabilirseniz oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Eğer siz de bu tarz beceri oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemelisiniz.