Sword of Chaos

Sword of Chaos

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 432
  • DOSYA BOYUTU 97.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Allstar Games

Sword of Chaos mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Sword of Chaos renkli görünümüyle dikkat çeken mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sword of Chaos'dafantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Anime tadında bir görünüme sahip olan oyunda kahramanımızı seçerek fantastik maceramıza başlıyoruz ve düşmanlarımızla yüzleşerek en güçlü savaşçı olmaya çalışıyoruz.

Sword of Chaos klasik hack and slash dinamiklerini kullanan bir mobil oyun. Oyun boyunca kahramanımızı izometrik kamera açısını kullanarak yönetiyoruz ve zindanları ziyaret ederek düşmanlarımızla savaşıyoruz. Kuvvetli bölüm sonu canavarlarını yendiğimizde ise büyülü silahlar ve ekipmanlar kazanabiliyoruz.

Sword of Chaos oldukça kolay bir şekilde oynanabiliyor. Yeteneklerinizi kullanmanıza yardımcı olan tuşlar ekranın sağ tarafında listeleniyor. Tuşlara dokunduğunuzda büyülü güçlerinizden faydalanabiliyorsunuz. Ekranın solunda baş parmağınızı kullanarak kahramanınızı yönlendirebilmektesiniz.