Taekwondo Game

Taekwondo Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 594
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hello There AB

Taekwondo Game bir mobil tekvando oyunudur

Taekwondo Game eğer mobil cihazlarınızda uzakdoğu dövüş sanatları ile ilgili oyunları oynamayı seviyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Taekwondo Game'de kendi sporcumuzu seçerek oyuna başlıyoruz ve turnuvalara katılarak tekvando sporunda dünya şampiyonu olmaya çalışıyoruz.

Taekwondo Game gerçekçilik ön planda tutularak geliştirilmiş bir oyun. Oyunda yer alan karakter animasyonları gerçek tekvando sporcularından motion capture yöntemiyle elde edilmiş hareketlerden oluşuyor. Oyun bu sayede tekvando sporunun özüne sadık kalmayı başarıyor. Oyundaki karakter animasyonlarının yanında ses efektleri de gerçek tekvando karşılaşmalarından kaydedilmiş. Oyunda dövüşlerimizi İran, Kore ve Meksika gibi farklı mekanlarda Olimpik kurallar dahilinde yapıyoruz.

Taekwondo Game'in grafiklerinin oldukça başarılı olduğu söylenebilir. hem dövüşçülerin modellemeleri, hem görsel efektler, hem de dövüştüğümüz mekanlar göze hoş görünüyor. Oyunun dövüş dinamiklerindeki gerçekçilik ve kalite de bu görsel başarıyı tamamlıyor. Oyunun kontrolleri karışık bir yapıya sahip değil ve hareketleri kolayca gerçekleşirmenizi mümkün kılıyor.