Take a Break

Take a Break

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 129
  • DOSYA BOYUTU 39.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Meditation Oasis

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz meditasyon uygulamasıdır.

Take a Break, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz faydalı bir meditasyon uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi günümüzde iş, güç, sağlık, trafik, gürültü, kalabalık derken üzerimizde stres yaratan pek çok etken ortaya çıkıyor. Sürekli bir şeyler hakkında endişelendiğimiz için ne gerçek anlamda rahatlayabiliyoruz ne de kendimizle zaman geçirebiliyoruz.

Stresin sağlığımız üzerindeki olumsuz etkilerini de herkes biliyor. İşte bu yüzden size yardımcı olmak ve stresinizi azaltmak için geliştirilmiş bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim. Günlük olarak sizi rahatlatacak meditasyon ihtiyacınızı giderecek bu uygulama işin uzmanları tarafından hazırlanmış. Yıllardır meditasyon hocalığı yapan insanlar tarafından hazırlanan bu uygulama popüler Meditation Oasis adlı websitesi ve yayını hazırlayanlar tarafından geliştirilmiş.

Uygulamada iki adet sesli adım adım meditasyon rehberi var. İş molası ve stress azaltma meditasyonları olarak ikiye ayrılmış olan uygulamadaki sesli rehberleri ister müzik eşliğinde isterseniz de müziksiz olarak dinleyebilirsiniz.