Talking Pocoyo Free

Talking Pocoyo Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,069
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zinkia Entertainment, S.A.

Talking Pocoyo Free, sölediklerinizi komik bir sesle tekrarlayan, sizinle dans eden ve çeşitli enstrümanlar çalabilen oldukça eğlenceli ve sevimli Android uygulamasıdır.

Talking Pocoyo Free, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz oldukça neşeli ve sevimli bir uygulamadır. Uygulamadaki kahramanımız Pocoyo ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Çocuklar tarafından daha çok kullanılan uygulama ile yetişkinlerde eğlenebilir.

Pocoyo ile konuşabilir, onu gıdıklayabilir, oyun oynayabilir, enstrüman çalabilir ve brlikte dans edebilirsiniz.

Pocoya ile konuştuğunuz zaman söylediklerinizi komik bir ses tekrarlayacaktır. Onu gıdıklarsanız veya vücudunun herhangi bir yerine dokunursanız komik tepkiler gösteriyor. Aklında tutacağı hayvanları tahmin ederek bulmaya çalışacağınız Pocoyo ile dans ederek oldukça eğlenebilirsiniz. Muhteşem dans etme yeteneğine sahip Pocoyo'yu tekrar etmeye çalışabilirsiniz. Sevimli Pocoyo'nun yetenekleri arasında birçok enstrümanı çalmak da var. O çalarken sizde onunla birlikte çalabilirsiniz.

Ücretsiz olan uygulamada bulunan özelliklere 3 yeni enstrüman ve 4 yeni dans türünü açtırarak seçeneklerinizi çoğaltabilirsiniz. Çocuğunuzun veya kendinizin oldukça keyifli vakit geçirebileceği Talking Pocoyo Free uygulamasını indirerek denemenizi tavsiye ederim.