Tap! Tap! Faraway Kingdom

Tap! Tap! Faraway Kingdom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 93
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dinocooler

Tap! Tap! Faraway Kingdom, retro görselli savaş oyunu olarak Android platformunda öne çıkıyor.

Tap! Tap! Faraway Kingdom, retro görselli oyunlardan vazgeçemeyenler için hazırlanmış savaş oyunu. Android cihazlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda kara ejderha tarafından çalınmış krallığımız için paha biçilemez eşyayı geri almaya çalışıyoruz.

Eski oyunları anımsatan görsellerinin yanı sıra basit oynanışı (düşmanlarımıza saldırmak için tek yaptığımız ekrana ardı ardına dokunmak) ile dikkat çeken savaş oyununda krallığımızdan çalınan eşyanın peşine düşüyoruz. Sadık bir şövalye olarak prensesden aldığımız emirleri harfiyen uyguluyoruz ve çok başlı yaratıklar, ejderhalar, yırtıcı kuşlar, şövalyeler gibi tehlikeli engellerle başa çıkmaya çalışıyoruz. Amacımız kara ejderhada bize ait olanı almak. Tabii ki kara ejderhaya ulaşmak bir hayli zor.

Kara ejderhaya ulaşana dek yüzlerce canavarla savaşıyoruz. Öldürdüğümüz her canlı sonrasında altın kazanıyor, bu altınları kullanarak ta gücümüzü yeniliyoruz. Durmadan kılıcımızı salladığımız oyunda aksiyon hiç eksik olmuyor. Gerek arkamızda gerekse de karşımızda bir noktadan sonra saymayı bıraktığımız kadar düşman beliriyor.