TapeDeck

TapeDeck

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 461
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SuperMegaUltraGroovy

Mac için TapeDeck programı güçlü ve eğlenceli bir ses kayıt programıdır.

Mac için TapeDeck programı güçlü ve eğlenceli bir ses kayıt programıdır.

Mac OS X 10.8 işletim sistemi ile çalışan bilgisayarınızda ses kaydı yaparken artık hiç zorlanmayacaksınız. Bu ses kayıt uygulaması ihtiyacınız olan her şey için gerekli niteliği taşımakta. Bu program, eski analog teyplerin sahip olduğu ses kaydı işlevine sahip olmakla birlikte bu işlevi gelişmiş ve daha iyi hatta çok daha iyi halde yerine getirmekte.

Basit ve hoş tasarımlı olan TapeDeck, kullanımı kolay ve yenilikçi bir arayüze sahiptir. Bu yazılımı kullanırken yeni bir ses kaydı yapmak için bir fare tıklamasından daha fazlasına ihtiyaç duymayacaksınız. TapeDeck ses kayıt programı, sesleri doğrudan sıkıştırılmış MP4-AAC formatında ya da Apple Lossless biçiminde kaydeder. Bu da kaydettiğiniz seslerin yüksek kalitede olmasını ve sonraki kullanımlarınızda uygunluk kazanmasını sağlar.

TapeDeckses kayıt programı, sahip olduğu nitelikler açısından özellikle müzisyenler için mükemmel bir uygulamadır. Bu açıdan fikirlerini hemen uygulamak isteyen müzisyenlerin, derslerini kaydetmek için basit bir yöntem arayan öğrencilerin kullanabileceği bir uygulamadır.