Tarisland APK

Tarisland APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Level Infinite

Tarisland APK, Android oyuncularına sunulan kapsamlı bir MMORPG oyunudur.

Level Infinite tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Tarisland APK, yakın zamanda mobil oyuncuların karşısına çıkacak. İkonik bir MMORPG deneyimi sunan oyun içerisinde fantastik karakterler, ortamlar ve savaş mekanikleriyle karşı karşıya kalacaksınız.

Platformlar arası oynanabilir olacak olan Tarisland'ı, ister PC'nizde isterseniz de Android cihazınızda rahatlıkla oynayabileceksiniz. Üstelik kaldığınız yerden devam edeceksiniz. 9 sınıf arasından seçim yapıp, 18 uzmanlıktan birinde karakterinizi geliştireceksiniz.

Oyun, aslında klasik zindan baskını deneyimini oyunculara sunmaktadır. Oyuncular, kendi yapılarını oluşturarak zorlu düşmanlara karşı mücadele vereceklerdir. Gittikçe yükselen zorluk seviyesi sayesinde her zaman takımınızı güçlü tutmalı ve en iyi kombinasyonu bulmalısınız.

Android İçin En İyi MMORPG Oyunları (2020)
MOBİL

Android İçin En İyi MMORPG Oyunları (2020)

Android platformunda çok sayıda MMORPG oyunu bulunuyor. Bu yazıda, Android için en iyi MMORPG oyunları listeledik. İşte, Android için en iyi MMORPG oyunları! 

Tarisland APK İndir

Hem PC hem de mobil cihazlarınızdan doğru orantılı bir şekilde oynayabileceğiniz Tarisland APK'yı indirin ve siz de her türlü gizemi çözerek benzersiz maceraların tadını çıkarın.

Grafik, savaş mekanikleri ve karakter animasyonları olarak tam anlamıyla müthiş bir işe imza atan geliştiriciler, yakın zamanda oyunu piyasaya sürmeyi hedefliyor.