Teddy the Panda

Teddy the Panda

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,387
  • DOSYA BOYUTU 63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tivola

Teddy the Panda oyununda masmavi gözlere sahip sevimli bir pandanın odasına konuk oluyorsunuz.

Teddy the Panda, masmavi gözleri ve hareketleriyle etkileyen yavru bir pandanın bakımını üstlendiğimiz, daha çok çocuklara uygun bir oyun. Oyuncak bir pandanın bir süreliğine gerçek bir pandaya dönüşmesi üzerine kurulu oyun çocukları uzun süre ekrana kilitleyecek kaliteli yapılmış bir sanal hayvan bakma oyunu.

Oyuncakların gerçeğe dönüşebileceğini gösteren bir yapım olan Teddy the Panda oyununda dünyanın en sevimli hayvanlarından bir pandanın odasına misafir oluyoruz. Pandamızın odasında yok yok ve bizden istediği tek şey biraz sevgi, ilgi. Pandamızı sürekli güldürmek için onun dünyasına giriş yapmamız gerekiyor ki bunu da en iyi oyuncaklar aracılığıyla yapabiliriz. Bisiklet, dönen sandalye, kaydırak, trambolin, top kısacası odada oyuncak niteliğinde olan her objeyi kullanmalıyız. Tabii ki pandamızın eğlencesi gün sonuna kadar sürmüyor. Tıpkı bir bebek gibi enerjisi bir noktadan sonra tükenmeye başlıyor ve uyku vakti geliyor. Onu yatırabileceğimiz yumuşak, rahat, büyük bir yatak mevcut. Kısa süreliğine yatan pandamız kalktığında eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Pandamızla odasında oyunlar oynamanın haricinde gardrobuna göz atarak onu daha sevimli hale getirebiliyoruz. Korsan, sihirbaz kostümünden spor kıyafetlere, gözlükten takma bıyığa kadar pandayı bambaşka hale sokacak onlarca giysi gardroba yerleştirilmiş.

Teddy the Panda oyununda animasyonlar da çok güzel hazırlanmış. Pandanın top üzerinde giderken, trambolinde uçarken, kaydıraktan kayarken, kendisini sevdirirken farklı tepkiler verebiliyor. Bu tepkilerle pandaya daha da bağlanıyoruz.