TEKKEN

TEKKEN

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,232
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

TEKKEN (mobile), Namco tarafından geliştirilen, tüm Android cihazlarla uyumlu ücretsiz dövüş oyunu.

TEKKEN (mobile), Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz için en iyi dövüş oyunu. Namco tarafından geliştirilen üç boyutlu dövüş oyununun mobil sürümünde hikaye modunda Tekken dünyasını keşfe çıkıyor, dojo meydan okuma modunda online dövüşlere katılıyor, günlük canlı etkinliklerde bulunuyoruz.

Atari salonlarında başında saatler harcadığımız, PlayStation oyun konsolunun da ilk oyunu olma özelliğini taşıyan efsane dövüş oyunu TEKKEN, seneler sonra mobil platforma giriş yaptı. Mobil platforma hem görsel hem de oynanış yönünden başarılı şekilde aktarılmış. Yeni nesil cihazlara uygun, son derece keskin, canlı grafiklerinin yanında savaş teknikleri içeren sezgisel, derin dövüş sistemi ile mobilde de 1 numaralı dövüş oyunu yapıyor TEKKEN’i.

PAUL, KAZUYA, XIAOYU, LAW, PANDA, NINA dahil 100’e yakın karakterin her biri eşsiz dövüş stiline ve 20’den fazla özel harekete sahip. Dövüşçülerin özel hareketlerini görebilmemiz için Hikaye Modunda, online karşılıklı dövüşlerin yapıldığı Dojo Challenge veya Canlı Etkinliklerde zaman harcamamız gerekiyor. Hikaye Modunda efsanevi dövüşçü Kazuya Mishima olarak oynuyor, harita üzerinden ilerliyoruz. Dojo Challenge’a geçtiğimizde kendi takımımızı oluşturuyor ve arkadaşlarımıza veya topluluğa karşı online karşılıklı dövüşüyoruz. Canlı Etkinlikler ise günlük, haftalık ve aylık olarak düzenleniyor ve özel etkinlikler boyunca nadir görülen karakterler ve içeriklerle karşılaşıyorsunuz.