Tempo Mania

Tempo Mania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Tempo Mania, iyi bir müzik kulağına sahip olduğunuzu düşünüyor ve müzikli oyunlar oynamayı seviyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir Android oyunudur.

Tempo Mania, basit olmasına rağmen müziğin ritmine kendinizi kaptırıp gideceğiniz çılgın ve eğlenceli bir Android müzik oyunudur. eğer dha önce Guitar Hero ve DJ Hero oyunlarını duyduysanız, Tempo Mania size tanıdık gelecektir.

Oyuna başladığınızda çalan şarkılara banttan geçen renkli tuşlara doğru zamanda basarak eşlik ediyorsunuz. Ne kadar çok doğru yaparsanız o kadar fazla puan alırsınız. Hata yaptıkça puan kaybediyorsunuz.  Oyundaki amacınız ise en yüksek puanı elde etmek.

50'den fazla farklı müziğin temposuna ayak uydurarak notalarını basacağınız oyunu kulaklık ile oynarken kendinizden geçebilirsiniz. Hatta kalabalık ortamlarda sizi deli bile sanabilirler. Ama aldırış etmeyin ve kendinizi müziğin ritbine bırakın ve eğlenmenize bakın.

Oyunda alacağınız puanlar ile Google+ üzerindeki arkadaşlarınızın aldığı puanları kıyaslayarak ne kadar usta olduğunuzu görebilmeniz büyük bir avantaj. Oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek müzik alanında ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.