TerraGenesis APK

TerraGenesis APK

kullanıcı

TerraGenesis APK, gerçek hayat bilim ve fiziklerine dayanan gezegen simülasyon oyunu. Astronomi ilgileleri, uzay oyunları severler için tavsiyemizdir.

Tilting Point imzası ile geliştirilen ve ücretsiz olarak mobil oyunculara sunulan TerraGenesis uzay simülasyon oyunları arasında yer alıyor. Gerçek bilime dayanan bu sürükleyici gezegen simülatöründe uzayı keşfedecek ve yeni dünyaları şekillendireceksiniz. TerraGenesis, tümü NASA’dan alınan gerçek verilere dayanarak değişen biyosferlerle tüm gezegenleri dinamik olarak canlandırıyor. Android oyunu Türkçe dil desteğiyle geliyor.

TerraGenesis APK İndir

TerraGenesis Uzay Yerleşimi, oyuncuları evrenin derinliklerine götüren yapımda oldukça sağlam bir içerik kalitesi bizleri bekliyor. Güneş sistemindeki gerçek gezegenlerin yer aldığı oyunda uzaylı kolonileri keşfedecek ve gezegenleri yaşanabilir bir hale getirecek. Dört farklı gruptan birine katılacağımız oyunda kusursuz grafikler karşımıza çıkacak.

Gezegenleri ve uyduları keşfedeceğimiz yapımda oyuncular farklı görevleri yerine getirmek için ter dökecek ve ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar. Hayatta kalabilmek odaklı olarak oynanacak yapımda kolonilerin hayatta kalabilmesi için çeşitli kararlar da alacağız.

TerraGenesis APK Son Sürüm Özellikleri

  • Bir gezegen inşa edin: Yıldızlararası koloniler inşa etmek için her birinin farklı faydası olan dört yıldızlararası gruptan birine katılın. Kolonistleriniz için hayatta kalabilmeleri adına basınçlı yaşam alanları oluşturarak adım adım tüm dünyaları inşa edin. Hava basıncı, oksijen, deniz seviyesi ve biyokütle dahil her dünyanın belirli kaynaklarını yöneterek insan yaşamanı desteklemek için gezegeninizi yaşanabilir kılın. Gezegen çapında okyanuslar oluşturmak için buzulları eritin.
  • Gezegenleri ve ayları keşfedin: Astronomi öğrenin ve Merkür, Venüs, Dünya ve Mars dahil güneş sistemimizden gezegenlere yerleşin. Ayı’ın yanı sıra Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Neptün’ün uyduları dahil yörünge uydularını yaşanabilir kılın. Bacchus, Ragnarok, Pontus, Lethe, Boreas dahil kurgusal gezegenlerde medeniyetler inşa edin. Ceres, Pluto, Charon, Makemake, Eris, Sedna gibi küçük gezegenleri yaşanabilir kılın.
  • Trappist-1 gezegenlerindeki kayıp sırları keşfedin. Hatta zamanda yolculuk yapın.
  • Biyosfer simülatörü! 26 farklı filumla başlayın ve dünyanızda yaşayacak her türden harika organizmalar yaratmak için 64 benzersiz gen ekleyin. Hem karasal hem de sucul biyosferlerde gelişirken yaşam formlarınızı yönetin.
  • Yabancılarla karşılaşın! Gelişen yabancı uygarlıklarla uzaydaki uzak gezegenleri keşfedin. Barış yapmak veya uzaylı yaşam formlarını incelemek arasında seçim yapmanız gerekecek. Düzenilerce görev sizi bekliyor ve yeni dünyanızı uzaylı stratejinize göre inşa edeceksiniz.
  • Asteroidlerden koruyun! Medeniyetizi koruyun ve gelişen gezegeninizi asteroit saldırısı tehdidinden koruyun.
  • Kendi Dünyanızı inşa edin! Mevcut dünyaları düzleştirmek için bir düğmeye basmanız yeterli. Düz bir dünya inşa edin ve güneş sistemimizden veya evren boyunca başka düz gezegenler inşa edin. Düz dünya moduna özel komik rastgele olaylar gerçekleşir.

TerraGenesis’te oyun alanınız evren! Güneş sistemimizdeki gerçek gezegenler, yalnızca oyun için yaratılmış gezegenler ve uzaylı dünyaları geliştirebilirsiniz. Astronomi oyunları, uzay oyunları, kaynak yönetimi oyunları hastasıysanız Terragenesis’i seveceksiniz.

TerraGenesis İpuçları ve Hileler

Uzay istasyonlarınız ve madenlerinizle etkili olun! Karakolların inşası 3 milyon krediye mal oluyor; ucuz değiller! Mevcut karakollarınızdan en iyi şekilde yararlamaya çalışın. İnceleyin ve bir karakolda mümkün olduğunca çok mayın çıkarmaya bakın. Her şeyden önce tarayıcınızı en nadir madene ayarlamalısınız. Bu şekilde nadir bulunan bir maden yatağının üzerine ortak bir maden yerleştirmediğinizden emin olursunuz. Daha sonra o karakolda başka nadir madenlerin olup olmadığını kontrol ederek en yaygın madene doğru ilerleyebilirsiniz. Bunu her karakol için yapmak gelirinizi artıracaktır. İstasyonlardaki her maden yükseltilebilir.

Gelir elde edene dek oyundan ayrılmayın! Oyunu bir süreliğine bırakmak istiyorsanız üssünüzü uygun bir şekilde terk ettiğinizden emin olun. İstatistiklerinize gidin ve gelir seviyenizi kontrol edin. Büyümenizin pozitif olduğundan emin olun, aksi taktirde oyundan çıktığınızda girene dek geliriniz azalacaktır. Ayrıca size fayda veya zarar verebilecek olaylar oyundan uzak olduğunuzda meydana gelmez.

Kültür puanlarınızı akıllıca harcayın! Yeni bir oyuna başlarken seçtiğiniz grup dört kültür kategorisindeki başlangıç yakınlığınızı belirler. Daha sonra bu değerleri değiştirmek için kültür noktalarını kullanabilirsiniz. Neye odaklanmanız gerektiğine karar vermenize yardımcı olması açısından o an neye ihtiyacınız olduğuna göre seçim yapmaya çalışın.