The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak

The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 761
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RED Games

Olağanüstü grafikleriyle dikkat çeken The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak, vizyona giren animasyon filminden sevdiğiniz karakterlerle oynadığınız bir sonsuz koşu oyunu.

Fazlasıyla dikkat çeken görselliği ile kendine has bir yer edinen The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak aslında platform özellikleri taşıyan bilindik tarzda bir koşu oyunu. Sinemalara çıkacak The Boxtrolls isimli animasyon filminin görselliğine sadık ve titiz işlenmiş grafiklere sahip olan bu oyun, iki boyutlu sidescroller türevlerinden görselliği haricinde çok büyük bir farka sahip değil. Seçilebilen farklı karakterler, basit kontroller ve power up seçenekleri sayesinde oyuna bir kısım da olsa derinlik katma imkanı yaratılmış olsa da oyun içi satın alma seçenekleri ücretsiz oyun arayanların başına bela olabilir.

Boxtrolls isimli karakterleri oynarken amacınız kırmızı şapkalılar tarafından kaçırılan dostlarınızı kurtarmak. Seçebildiğiniz 3 karakter ile yeraltı dünyasındaki güvenli yuvanızdan sokaklara ve çatılara doğru bir yola çıkmaya hazırlıklı olun. Koşup zıplayıp kaçarken elinizden geldiği kadar civata da toplamaya özen gösterin. Fazla gürültü çıkarmadan kızıl şapkalı düşmanlara yakalanmamaya çalışmalısınız. Sonsuz koşu oyunlarını seviyorsunuz grafikler sizi fazlasıyla memnun edecektir ama bu oyun türüden hoşlanmıyorsanız The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak de fikrinizi değiştirmeyecektir.