The Branch

The Branch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

The Branch, kafa karıştıran bir platform üzerinden ilerlemeniz gereken ücretsiz ve bağlayıcı bir Android oyunu.

The Branch, Ketchapp imzasını taşımasına rağmen ilginç bir şekilde kısa sürede bıktıracak kadar zor olmayan oynadıkça oynamak isteyeceğiniz türde bir Android oyunu. Yapımcının tüm oyunları gibi ücretsiz indirip oynayabiliyorsunuz ve cihazda da oldukça az yer kaplıyor.

Basit görselli zor oynanış sunan beceri oyunlarıyla karşımıza çıkan Ketchapp’ın son oyunu The Branch, adından da anlayacağınız üzere biraz karmaşık yapıda tasarlanmış bir oyun. Oyunda farklı kollara ayrılmış hareketli bir platform üzerinde gezinen bir karakteri kontrol ediyoruz. Mike adında karakterimize platformu döndürerek yol açarak yoluna güvenli şekilde ilerlemesine yardımcı oluyoruz.

Hem tablet hem de telefon üzerinde gözü bozmadan rahatlıkla oynayabildiğimiz oyunun kontrol mekanizması ise çok basit tutulmuş. Platform üzerindeki engellerden kurtulmak için ekrana bir kere dokunmamız yeterli oluyor. Engellere göre bunu yapma sıklığımıza göre değişiyor. Ancak çoğu zaman platformu döndürmeniz gerekiyor. Döndürme demişken karakterimize yol açarken çok hızlı olmanız gerekiyor. Engelleri çok önceden fark etmeli ve dokunma hareketini dozunda kullanmalısınız. Aksi halde engeller arasında karakterimiz sıkışıp kalıyor ve oyuna baştan başlamak durumunda kalıyorsunuz.

The Branch da yapımcının diğer oyunları gibi sonsuz oynanışa sahip. Dala benzeyen platform üzerinde durduğunuz süre boyunca puan kazanmak için yolunuza çıkan renkli altınları toplamanız gerekiyor. Altınlar puan kazandırmanın haricinde yeni karakterlerle oynamanıza imkan tanıdığından oldukça mühim.