The Cave

The Cave

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 953
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Double Fine Productions

The Cave, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve bir mağaranın derinliklerinde geçen aksiyon oyunudur.

The Cave, bir mağaranın derinliklerine ineceğiniz ve orada yaşayacağınız maceraları konu alan oldukça başarılı bir Android oyunudur.

Monkey Island'ın yaratıcısı Ron Gilbert tarafından ortaya çıkan bu macera oyunu Double Fine Productions tarafından mobil cihazlar üzerine taşındı.

Her biri kendine has bir kişiliğe ve hikayeye sahip olan karakterlerin yer aldığı oyunda maceraperest bir ekibi birleştirerek mağaranın kalbini bulmaya çalışacaksınız.

Uzun yıllar boyunca saklı kalan mağara içerisinde yer alan farklı mekanlar üzerinde yer alan bulmacaları çözerek yolunuza devam etmeniz gereken The Cave, sizleri saatlerce başına kitleyebilecek kadar bağımlılık yapabilir.

Farklı 7 karakterden 3'ünü seçerek mağaranın derinliklerine doğru giden bir maceraya atılacağınız oyunda karşınıza çıkan bulmacaları çözmek için sürekli olarak sahip olduğunuz karakterler arasında geçiş yapmanız gerekmektedir. Çünkü her karakterin kendine has özellikleri ve yapabileceği şeyler var. Bu nedenle takımınızı en iyi şekilde oluşturmanız sizin yararınıza olacaktır.

Mağaranın derinliklerine doğru sürükleneceğiniz bu aksiyon ve macera dolu oyunda, sizler de hemen yerinizi alabilirsiniz. Mağara sizleri bekliyor.