The Collectables

The Collectables

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 748
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crytek

The Collectables yüksek kaliteye sahip bir iOS oyunudur

The Collectables başında Cevat Yerli'nin olduğu ve Crysis ve Far Cry gibi başarılı yapımlarıyla tanınan Crytek tarafından geliştirilmiş olan bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan The Collectables bize eşsiz bir kalite sunmakta. Oyunda kendiasker grubumuzu yöneterek bize verilen farklı görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Aksiyon ve stratejiyi çok güzel bir şekilde birleştiren oyunun hikayesinde başrolde bir grup firari asker yer alıyor. Oyunda temel amacımız "The Enemy" olarak adlandırılan acımasız düşmanımızı bulmak ve yok etmek.

The Collectables inanılmaz kaliteye sahip grafikler içeriyor. Hem patlama efektleri, hem objeler ve çevresel öğeler bilgisayar oyunlarını aratmıyor. Yoğun çatışmaların yaşandığı oyun bu kaliteli grafikleri detaylı fizik hesaplamalarıyla birleştirerek oldukça iyi iş çıkarıyor. Oyunda birliğimizi dokunmatik kontrolleri kullanarak kolayca yönetebilmekteyiz. Dilersek bütün birliğimizi belli bir noktaya yönlendirebilmekte, dilersek askerlerimizi fakrlı noktalara yönlendirebilmekteyiz. Bu yapı sayesinde özel taktikler geliştirebiliyor ve oyunu daha heyecanlı hale getirebiliyoruz.

The Collectables hem oynanış hem de görsellik açısından üstün kaliteye sahip bir oyun. Oyunu ücretsiz olarak oynayabilmeniz ise büyük bir artı.