THE DEAD: Beginning

THE DEAD: Beginning

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 272
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kedoo Entertainment

THE DEAD: Beginning heyecan, adrenalin ve aksiyon dolu bir mobil FPS oyunudur

THE DEAD: Beginning bize heyecan dolu bir zombi macerası yaşatan ve yüksek kalitesiyle benzerlerinden ayrılan bir mobil FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan THE DEAD: Beginning'de insanlığın neslinin tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu bir dünyaya konuk oluyoruz. Kahramanımız, bir süre önce patlak veren zombi kıyameti sonrası hayatta kalmayı başarabilmiş sınırlı sayıda insandan biridir. Hayatta kalabilmesi için yapması gereken şey kendi gibi hayatta kalan diğer insanlarla iletişim kurmak, yiyecek ve su bulmaktır. Fakat bunları gerçekleştirmesi için zombilerle sarılı olan yollardan ve binalardan geçmesi gerekmektedir. Biz kahramanımıza yardımcı oluyoruz ve nişan alma yeteneklerimizi kullanarak zombilere karşı savaş veriyoruz.

THE DEAD: Beginning'in görsel yapı olarak The Walking Dead'in mobil oyunlarına benzediği söylenebilir. Çizgi roman tadındaki cell-shadeteknolojisiyle oluşturulmuş grafikler tıpkı Walking Dead'in macera oyunlarını andırıyor. Bunun yanında oyundaki hikaye anlatımı da tıpkı bir çizgi roman gibi sayfa sayfa ve özel seslendirmelerle yapılıyor.Oyunun görsel olarak iyi bir iş çıkardığı söylenebilir.Bu görsel yapı FPS dinamikleriyle de başarılı bir şekilde birleştirilmiş.

THE DEAD: Beginning'de oyuncular tabanca ve tüfeklerin yanında pala ve bıçak gibi yakın dövüş silahlarını da kullanabilmekteler. Karşımıza sıradan zombilerin yanında mutasyona uğramış ve fiziksel yetenekler açısından farklılık gösteren yaratıklar da çıkmakta. Oyunda kuvvetli bölüm sonu canavarı savaşları da bizi bekliyor.

THE DEAD: Beginning ortalamanın üzerinde bir kaliteye sahip ve denenmeyi hakediyor.