The Executive

The Executive

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 162
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Riverman Media LLC

The Executive mobil cihazlarınızla oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

The Executive ilginç bir hikayeye sahip olan ve güzel grafiklerle süslenmiş bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan The Executive'de ana kahramanımız büyük bir şirketin CEO'su. Oyunun hikayesi CEO'muzun şirketinin kurt adamlar tarafından saldırıya uğramasıyla başlıyor. Bu saldırı üzerine kahramanımız çalışanlarını korumak ve canavarların elinden kurtarmak amacıyla harekete geçiyor, biz de ona bu tehlikeli macerasında eşlik ediyoruz ve heyecana ortak oluyoruz.

The Executive'de kombolara ve doğru zamanlamayı yakalamaya dayalı bir dövüş sistemi mevcut. Oyun boyunca kurt adamların yanısıra farklı canavarlarla da karşılaşıp dövüşmekteyiz. Bu dövüşlerde bir yandan tekmelerimizi ve yumruklarımızı kullanırken diğer yandan düşmanımızın saldırılarına karşı tetikte olmalı ve onlar saldırdığında korunmalıyız. Oyun boyunca kahramanımızın özel yeteneklerini de kullanarak alevli tekmeler, mızrağa dönüşen yumruklar gibi saldırılarla düşmanlarımıza büyük hasar verebiliyoruz. 

The Executive iöerisinde platform oyunu öğeleri de serpiştirilmiş. 2 boyutlu grafiklere sahip olan The Executive genel olarak tatmin edici bir kalite sunuyor.