The Exorcism

The Exorcism

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • DOSYA BOYUTU 27.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobusi

The Exorcism mizahi bir yapıya sahip olan bir şeytan çıkarma oyunudur

The Exorcism komik ve eğlenceli bir yapıya sahip olan oldukça ilginç bir mobil şeytan çıkarma oyunu olarak düşünülebilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Exorcism bize The Exorcist filmini izlerken yaşadığımız korkulu anları bir mobil oyun içerisinde kahkaha atarak tekrar yaşama imkanı vermekte. Oyunda ana kahramanımız şeytan çıkarma ayinlerine katılan bir peder. Kahramanımız oyunda şeytan tarafından ruhu ele geçirilen farklı kurbanların evlerini ziyaret ediyor ve onların ruhlarını kurtarmaya çalışıyor. Biz de kahramanımıza talimatlar vererek bu işi gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

The Exorcism içerisinde 4 farklı kişiyi şeytandan kurtarmaya çalışmaktayız. Küçük bir kız çocuğu olan Caroline yatağında debelenerek etrafa pis sözler söylüyor ve eşyaları sağa sola fırlatıyor. Bir ev hanımı olan Anna ise mutfakta yerlere kusuyor ve etrafa pisleyerek çirkefleşiyor. Toby adlı köpek sevimli görünse de bu görünümüne kandığınızda sizi pişman edebiliyor. Metal Jim ise asi bir metalci olarak gitarıyla etrafa şekil yapıyor. Hepsini hizaya getirmek ise bizim elimizde.

The Exorcism'de şeytan tarafından ele geçirilmiş kişilerin başlarında çıkan diyalog bulutu içerisindeki sembollerin aynısını aşağıdaki diyalog bulutlarının içindeki sembollerle eşleştiriyoruz. Oyunda ilerledikçe diyalog bulutları içinde daha çok sembol çıkıyor ve diyalog bulutlarının sayısı artıyor.

8 bit grafiklere sahip The Exorcism'in yine 8 bit tarzdaki basit ses efektlerinin oldukça komik olduğunu söyleyebiliriz.