The Frumbers

The Frumbers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NuOxygen

Meyveleri ve sayıları bir araya getiren ücretsiz bir sonsuz koşu oyunu arıyorsanız The Frumbers denemeye değer!

Orijinal bir mobil oyun olan The Frumbers, Fruit (meyve) ve Numbers (sayılar) kelimelerini bir araya getirerek oluşturduğu kompozisyonu oyun mekaniğine de katıyor. Yüzeyden bakınca Android için çıkmış birçok sonsuz koşu oyunu ile aynı görünüme sahip olan oyun, işin içine biraz matematik de katıyor. Artı işaretlerini topladığınız oyunda meyvelerinizin sayısı artarken eksi ile bu durum tersine işliyor.

Portakal veya çilek ile sembolleştirien 0 rakamına denk gelmeniz durumunda tamamen başta başladığınız duruma geliyorsunuz. Oyun içerisinde sizi güçlendirmeye yarayan uygulama içi satın alma seçenekleri var ama kuru bir oyun tarzıyla da istediğiniz noktalara ulaşabileceğiniz için sabır ile paranızı korumuş olacaksınız.

Her şeyin bir sonucu olarak atfedilen seçilmiş bir karakteri oynadığınız bu oyunda domatesler üstünüze eksiler yağdırıyor. Frumbers oyununun dünyasında yapmanız gereken tek şey sıfır durumuna düşmemek. Bal kabaklarından uzak durmanız gerekiyor. Öte yandan her sonsuz koşu oyununda olduğu gibi tuzaklara karşı da tetikte olmalısınız.