The House of the Dead: Overkill - LR

The House of the Dead: Overkill - LR

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 379
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SEGA

The House of the Dead: Overkill - LR heyecanlı bir FPS oyunudur.

The House of the Dead: Overkill - LR bize bolca adrenalin salgılatan, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz zombi temalı bir FPS oyunudur.

The House of the Dead: Overkill -The Lost Reels uzun yıllardır ürettiği başarılı oyunlarla tanınan SEGA'nın köklü The House of the Dead serisinin yeni üyesidir. The House of the Dead: Overkill - LR'de Agent G ve Isaac Washington adlı 2 kahramanın maceralarına tanık oluyoruz. Bu iki kahramandan birini seçerek oynamaya başladığımız oyunda üzerimize akın akın gelen zombileri bizi vurmadan avlamaya çalışıyoruz.

The House of the Dead: Overkill - LR'de yapmamız gereken üzerimize doğru gelen zombilere doğru nişan alarak ateş etmek. Nişan almak için sol başparmağımızı, ateş etmek için ise sağ başparmağımızı kullanıyoruz. Oyunun nişan alma sistemi dokunmatik kontrollerle uyumlu bir şekilde çalışıyor ve genel olarak zorluk çıkarmıyor. Zombilere ateş ederken bir yandan şarjörümüzü takip etmeli, şarjörümüz boşaldığınızda şarjörü değiştirmeli veya diğer silahımıza gheçiş yapmalıyız.

The House of the Dead: Overkill - LR'de birçok farklı sialh seçeneği mevcut. Bu silahları oyun içinde kazandığımız parayla satın alabileceğimiz gibi elimizdeki silahları da geliştirebiliyoruz. The House of the Dead: Overkill - LR bize 2 farklı oyun modu sunuyor. Dilersek hikaye modunda görevleri tamamlayabilir, dilersek hayatta kalma modunda en çok ne kadar dayanabileceğimizi test edebiliriz.