The Line Zen

The Line Zen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 324
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

The Line Zen, duvarlara ve yol üzerindeki engellere çarpmadan mavi top ile en yüksek puanı almaya çalışacağınız eğlenceli bir Android beceri oyunu.

The Line Zen, koridor ya da labirente benzetebileceğiniz kırmızı renkli duvarlar arasında, kontrol ettiğiniz mavi renkli top ile en yüksek puanı almaya çalışacağınız ve aynı zamanda ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeye çalışacağınız eğlenceli bir Android beceri oyunu.

2014 yılında popüler olan The Line oyununu baz alarak geliştirilen fakat farklı özelliklere sahip olan The Line Zen'de en az diğer oyun kadar eğlenceli.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunun içerisinde reklam gösterimi bulunuyor. Reklamları kaldırmak isteyene oyuncular, oyun içerisinden paket satın alarak reklamdan kurtulabiliyor. Bu noktada değinmeme gereken şey ise, Ketchapp firmasının oyunlarının çok güzel ve eğlenceli olmasına rağmen, açıkcası biraz reklam kaldırmaya zorluyor olması. Diğer ücretsiz ama reklam gösterilen oyunlara göre çok daha sık reklam gösterimi yapan oyunlar hazırlayan firmanın bu tutumu hoşuma gitmiyor. Fakay yinede ücretsiz olarak oynamak isteyen oyuncular gelen reklamları iptal ederek oynamaya devam edebiliyorlar.

Oyundaki yenilik ise diğer oyunda tekdüze duvarlar arasında ilerlerken, yeni oyunda duvarlardan korunmanızı sağlayan yeşil cisimleri kullanabiliyor olmanız. Farklı şekillerde gelen yeşil cisimler, sizin duvarlara değmenizi önlüyor ve bir süre rahatça ilerlemenizi sağlıyor. Fakat bu yeşil cisimler herhangi bir anda kayboluyor. Bu nedenle hareketlerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer kendinizi cisime bırakarak ilerlemeye başlarsanız, bir anda kendinizi duvara yapışmış halde bulabiliyorsunuz. Pembe duvarlara değdiğiniz anda oyun bitiyor ve yeniden başlıyorsunuz. Başladıktan sonra bir kerede en çok puanı almaya çalışacağınız oyunu öğrenmesi kolay fakat usta olması oldukça zor.

Eğlenceli vakit geçirmek ya da stres atmak için herhangi bir zamanda oynayabileceğiniz The Line Zen'i Android telefon ve tabletlerinize indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim.