The Pit

The Pit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 96
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

The Pit mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

The Pit eğer Temple Run veya Subway Surfers tarzı mobil oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan The Pit'te farklı kahramanlarla birlikte maceraya atılıyoruz. Oyunumuzda temel amacımız herhangi bir görevi tamamlamak veya düşmanlarımızı yok etmek yerine en uzun süre yolmak ve en yüksek puanı yakalamak. Bitmek bilmeyen bir eğlence sunan The Pit'te bu işi yapabilmek için ise bolca ter dökmemiz gerekiyor; çünkü oyunda kahramanımız sürekli koşarken karşısına ölümcül tuzaklar ve engeller çıkıyor.

The Pit'in oynanışı zamanlama ve reflekslerimizin etkili bir şekilde kullanımı üzerine kurulu. Oyunda karşımıza kazıklar, üzerimize doğru ilerleyen dev testereler ve bizi ezme potansiyeline sahip dev taş kapılar gibi engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak için zıplamamız, eğilmemiz veya kaymamız gerekiyor. Havadayken ekrana dokunduğumuzda ikinci kere zıplayabilmemiz de mümkün.

The Pit basit bir şekilde oynanabiliyor ve göze hoş görünüyor.