The Sleeping Prince

The Sleeping Prince

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 147
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Signal Mobile

The Sleeping Prince, gelişmiş fizik motoruyla ön plana çıkan, eğlenceli bir beceri oyunudur.

Fizik tabanlı yapımların oyuncuları yakalayan ve keyif veren tuhaf bir tarafı oluyor. The Sleeping Prince de bu geleneği bozmuyor ve sınırlı bir hikaye derinliğine sahip olmasına rağmen modellemelerin detayı ve fizik motorunun kalitesiyle ön plana çıkıyor.

Açıkçası uzun bir süredir bu denli kaliteli ve gerçekçi bir fizik motoruna sahip oyunla karşılaşmamıştık. Oyunda Sydney Slime'ın krallığa yaptığı uyku büyüsünü bozmaya çalışıyoruz. Herkesi derin bir uyku haline sokan bu büyüyü bozmak için Prince Perilous'ın kontrolünü elimize alıyoruz ve fantastik bir mücadeleye adım atıyoruz.

Oyunda yapmamız gereken şeyler aslında çok basit fakat önemli olan yaptıklarımızdan ziyade oyunun bize yaşattığı inanılmaz deneyim. Karakterimizi tutup fırlattıktan sonra olanlar, tepkimeler ve hasarlar son derece gerçekçi bir şekilde hazırlanmış. Bölümler esnasında karşımıza çıkan kristalleri toplamaya ve aynı zamanda düşman birimlerini yok etmeye çalışıyoruz. Oyunun grafik kalitesine ise diyecek tek söz mükemmel!

The Sleeping Prince, mobil cihazları üzerinde oynayabilecekleri kaliteli ve eğlenceli bir beceri oyunu arayanların denemesi gereken seçenekler arasında.