The Walking Dead 2. Bölüm Starved For Help Türkçe Yama

The Walking Dead 2. Bölüm Starved For Help Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,149
  • DOSYA BOYUTU 1.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

The Walking Dead 2. Bölüm Starved For Help Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçe olarak oynayabilirsiniz

The Walking Dead 2. Bölüm Starved For Help Türkçe Yama eğer The Walking Dead video oyununun ilk sezonunun ikinci oyunu olan Starved for Help'i Türkçe olarak oynamak isterseniz kullanabileceğiniz bir Türkçe dil paketidir.

The Walking Dead 2. Bölüm Starved For Help sezonun ilk oyununun 3 ay sonrasında geçen olayları konu alıyor. İlk oyundaki olaylar sonrasında hayatta kalanlardan oluşan grubumuzun yiyecekleri gitmiş ve elektiriği kesilmiştir. Bu nedenle durum daha da kötüye gitmekte ve grup arasında gerilim artmaktadır. Oyunda bu gidişattan sıyrılmaya ve bir çıkış yolu aramaya çalışıyoruz. Bu mücadelemiz sırasında grup elemanlarından gelen keskin ve iğneleyici soruların yanında dramatik diyaloglara tanık oluyoruz.

Yayınladığı başarılı Türkçe yamalarla tanınan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış bir başka başarılı çeviri olan The Walking Dead 2. Bölüm Starved For Help Türkçe Yama sayesinde The Walking Dead oyununun ilk sezonunun 2. oyununu daha iyi bir şekilde anlayabiliyoruz. The Walking Dead oyunları bilindiği üzere diyaloglara ve yaptığımız seçimlere önem veren macera oyunlarıdır. Oyunda karşımıza çıkan karakterler bize oyunun gidişatını etkileyecek sorular sorabiliyorlar ve bu sorulara belli bir süre içerisinde cevap vermemiz gerekebiliyor. İşte bu yama sayesinde bu soruları ve diyalogları daha kısa sürede anlayarak cevap verebiliyoruz.

The Walking Dead 2. Bölüm Starved For Help Türkçe Yama'yı yüklemeden önce olası uyumsuzlukları önlemek amacıyla oyunun kurulu olduğu klasörü yedeklemenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.