Thermo

Thermo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,694
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Robocat

Thermo, güncel ve önceki güne ait hava durumu bilgilerini öğrenebileceğiniz yararlı ve farklı bir Android uygulamasıdır.

Thermo, uygulama marketi üzerinde oldukça fazla sayıda bulunan hava durumu uygulamarından bir tanesidir. Fakat diğer tüm rakiplerini geride bırakarak bir adım öne çıkmayı başaran Thermo'nun sahip olduğu tasarım kullanıcıların hayran kalmasına sebep olmaktadır. Diğer hava durumu uygulamalarından farklı olarak Thermo'nun arayüzünde büyük bir termometre bulunuyor. Bu termometrenin rengi havanın sıcaklığına göre ateş kırmızısı veya buz mavisi olmaktadır. Renklerden anlaşıldığı üzere kırmızı sıcağı mavi ise soğuk havayı temsil ediyor.

Termometre üzerinden anlık hava sıcaklığını görebildiğiniz gibi aynı zamanda önceki günün sıcaklığını da görebiliyorsunuz. güncel hava durumu hakkında bilgi almak için yenile tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Tasarımı dışında hissedilen sıcaklık ve rüzgar sıcaklıklarını göstermesi gibi özellikler ile de kullanıcıların beğenisi kazanan Thermo, popüler ve en çok kullanılan hava durumu uygulamalarından biri haline gelmektedir.

Özellikle çalışanların ve öğrencilerin kullanarak hava durumuna göre giyinebilecekleri uygulama oldukça yararlı olacaktır. Sizde Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir hava durumu uygulaması arıyorsanız Thermo uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.