Thief Lupin!

Thief Lupin!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bluewind

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Thief Lupin, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. 1900'lu yıllarda çok popüler olmuş bir çizgi karakter olan Arsene Lupin adlı hırsızdan esinlenilerek geliştirilmiş.

Oyun çok becerikli ve hatta dünyanın en becerikli hırsızı konseptini alıp oynanabilirliği yüksek bir platform oyununa dönüştürmüş. Bu yüzden de amacınız tahmin edebileceğiniz gibi toplayabildiğiniz kadar kıymetli taş ve hazine toplamak.

Bunun için de binalara girip çıkmanız gerekiyor fakat binalar farklı farklı tehlikelerle dolu. Her level ve her bina, gerçekleştirmeniz gereken özel hareketler gerektiriyor ve bu hareketleri doğru bir şekilde yapabilirseniz leveli geçiyorsunuz.

Bununla birlikte zıplamalı, koşmalı ve önünüze çıkan engellerden kaçmalı da bir oyun olduğunu söylemek lazım. Topladığınız bu kıymetli taşlar ve hazineler de daha sonra ekipmanlarınızı ve yeteneklerinizi geliştirmek için kullanılabiliyor.

Oyunu en eğlenceli yapan özelliklerinden birisi bu her levelde yapmanız gereken hareketlerin değişmesi diyebilirim. Çünkü bu sayede sürekli yeni şeyler yaptığınızdan hiç sıkılmadan uzun süre oynayabiliyorsunuz.

Bununla birlikte her binanın tepesinde alt etmeniz gereken bir de bölüm sonu canavarı olduğunu söylemem gerekiyor. Bu da oyunu çok daha zorlayıcı ve eğlenceli kılıyor diyebilirim. Oyunda 300'den fazla benzersiz bölüm bulunuyor.

Oyunun grafikleri ve oynanış tarzı ise eski atari oyunları gibi diyebilirim. Karakteri yan taraftan bakarak kontrol ediyorsunuz. Grafikler ise retro tarzda ve başarılı. Eğer siz de bu tarz platform oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.