Third Blade

Third Blade

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 269
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Com2uS

Third Blade anime tadında bol aksiyonlu bir RPG oyunudur

Third Blade, aksiyon ve RPG öğelerini başarılı bir şekilde birleştiren ücretsiz bir Android oyunudur.

Anime tarzında grafiklere sahip oyunun en önemli artısı grafikleridir. Göze oldukça hoş görünen karakter çizimeri ve çevre tasarımları akıcı görsel efektlerle süslenmiştir. Ayrıca hikayeyi destekleyen yine anime tarzındaki ara sahneler oyuna sürükleyicilik katıyor.

Third Blade, oyunu tercihlerimize göre farklı şekillerde oynamamıza imkan tanımakta. Oyun boyunca karşımıza çıkacak canavarlara karşı farklı savaş yöntemleri uygulayabiliyoruz. Dilersek bir miktar defansımızı feda edip iki kılıcı aynı anda kullanarak hızlı ataklar yapabiliriz ve canavarları daha hızlı yok edebiliriz. Ya da tek bir kılıçla defans ve atak arasında sağlam bir denge kurarak biraz daha güvenli bir şekilde ilerleyebiliriz. İki elle kullanacağımız tek ve devasa bir kılıç ile en güçlü saldırılarımızı gerçekleştirebilmek de mümkündür.

Third Blade oyunda ilerledikçe ve bölümsonu canavarlarını alt ettikçe kazanacağımız ödülleri karakterimizi geliştirmek için kullanmamıza imkan vermektedir. Bu yolla karakterimizin yeteneklerini ve silahlarını geliştirebilir, yeni yetenekler satın alabiliriz.

Third Blade farklı oyun modları ile oyuncunun heyecanının canlı kalmasını sağlamaktadır.