Timberman

Timberman

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 648
  • DOSYA BOYUTU 11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digital Melody

Reflekslerinizi sınayan bir oyun olan Timberman'de amacınız önünüzdeki ağacı balta ile keserken hayatta kalmak.

Timberman oyununu her kim tasarlamışsa, bizde yarattığı izlenim, projeye başlamadan birkaç gün önce çıkan ham bir fikirle yola çıkılmış olmasıdır. Başarılı oyunlar aylar, belki senelerce mükemmelliğin peşinde koşarken Timberman tam aksini yapan oyunların vücut bulmuş bir halidir. Öğrenmesi oldukça kolay ama ustalaşması zor olan bilindik refleks oyunlarına bir yenisi daha eklendi ve uzun oyun sezonlarında beyninizin jöleleşmesi oldukça mümkün. Özellikle reaksyon göstermeniz gereken oyunlarda hırs yapıyorsanız bu oyundan elinizi çekemeyeceksiniz.

Oyunda yapmanız gerekenleri tarif etmek basit. Büyük bir ağacın yanında balta darbeleriyle odun ayıkladığınız oyunda ağaç diklemesine düşüyor. Bu sırada alçalan ağacın dallarının altında kalmamak için saga sola kaçaraktan işinize devam etmeniz gerekiyor. Ne kadar hızlı oynarsanız o kadar çok puan kazanıyorsunuz ve yukarıda Flappy Bird benzeri bir sayaç var.

“Sanal ortamda benden iyi oduncu yok” gibi cümleler bu oyundan sonra ortaya çıkar mı bilinmez ama parmak reflekslerini test etmek isteyenler için yeni bir oyun çıktı. Timberman sabır ve yetekleri sınayan bir oyun. Bağımlı olurken mümkün olduğunca az çile çekmenizi diliyorum.