Tiny Sheep

Tiny Sheep

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SuperFine Games Limited

Tiny Sheep, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir kuzu bakma oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Tiny Sheep, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çiftlik yönetme oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Eğlenceli bir deneyim sunan oyunda maddi kazanç elde etmeye çalışıyorsunuz.

Sevimli hayvanların yer aldığı bir çiftlik oyunu olan Tiny Sheep, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz zevkli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kendi çiftliğinizi yönetebileceğiniz oyunda maddi kazanç elde etmeye çalışıyorsunuz. Puanlar kazanıp hediyeler gönderebileceğiniz oyunda dikkatli olmalı ve hayvanlarınızı korumalısınız. Benzersiz çiftlik yapılarına sahip olan oyunda her gün düzenli olarak çiftliğinizle ilgilenmeniz gerekiyor. Çocukların da beğenerek oynayabileceği bir oyun olan Tiny Sheep, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. Keyifli bir deneyim de sunan oyunda çimleri daima olgun ve yeşil tutmanız gerekiyor.

Tiny Sheep'in en keyifli yanlarından bir tanesi de arkadaşlarımızın çiftliklerine ziyaretler yapabiliyor oluşumuz. Elbette arkadaşlarımız da bizim çiftliğimize ziyaretlerde bulunabiliyor. Hatta bununla da kalmayıp kim daha fazla puan alacak diye yarışmalar da yapabiliyoruz. Eğlenceli atmosferiyle hem büyükler hem de küçükler tarafından keyifle oynanabilecek oyunlar arasında yer alan Tiny Sheep'i kaçırmayın.

Tiny Sheep oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.