Tip Tap Monsters

Tip Tap Monsters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crazy Labs

Tip Tap Monsters, bulmaca oyunlarından zevk alanların denemesi gereken ücretsiz bir seçenek.

Tip Tap Monsters, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyundaki temel amacımız sevimli yaratıkların eşlerini bulmak ve onları eşleştirmek.

Renkli arayüzü ve canlı animasyonlarıyla beğenimizi kazanan Tip Tap Monsters'ta her yaştan oyunseverin hoşuna gidecek türden bir atmosfere yer verilmiş. Büyük küçük herkes bu oyunu büyük bir beğeniyle oynayaacktır.

Tip Tap Monsters'ta yaratıkları eşleştirmek için öncelikle herhangi bir tanesine tıklıyoruz, ardından da tıklamış olduğumuz yaratığın eşine tıklıyoruz. Bu şekilde onlar eşleşmiş oluyorlar. Bu noktada dikkat etmemiz gereken çok önemli bir husus var o da zaman. Eşleştirme işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmemiz gerekiyor. Aksi halde zaman tükeniyor ve ne yazık ki oyunu başarısızlıkla sonuçlandırmış oluyoruz.

İki farklı oyun modu sunuluyor; zamanlı ve sakin mod. Zamanlı modda tahmin edebildiğiniz gibi zamana karşı yarışıyoruz. Sakin modda ise herhangi bir sınırlama olmadan dilediğimiz gibi mücadele edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Tip Tap Monsters, bulmaca odaklı oyunlar oynamaktan keyif alan kullanıcıların denemesi gereken bir yapım.