Tomorrowland

Tomorrowland

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • DOSYA BOYUTU 46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tomorrowland

Tomorrowland, kısa süre içerisinde Dünyanın en büyük festivallerinden biri haline gelen ve binlerce gencin günler boyunca çılgınca eğlenip elektronik müziğin tadını çıkardığı etkinliğin resmi uygulamasıdır.

Bu yıl 4.'sü düzenlenecek olan Tomorrowland'in Android için resmi uygulaması yayınlandı. Etkinliğe gidecek olan kişilerin mutlaka kullanması gereken uygulama üzerinde etkinlik boyunca ihtiyacınız olan her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. 3 yıl gibi kısa bir sürede Dünya'nın en popüler elektronik & techno müzik festivali olmayı başaran Tomorrowland'ın 4.'sü önümüzdeki hafta başlıyor.

David Guetta, Afrojack, Steve Aoki, Nervo, Like Mike, Avicii, Hardwell, Dimitri Vegas ve daha pek çok popüler DJ'in sahne aldığı etkinlikte kendinizi müziğe bırakarak çılgınlar gibi eğlenebiliyorsunuz. Fakat etkinlik alanı çok büyük ve bu nedenle yardıma ihtiyacınız olabilir. Etkinlik programını uygulama üzerinden takip ederek hem zaman hem de harita bilgilerine uygulama üzerinden ulaşma imkanınız bulunuyor.

Etkinlik ile ilgili merak ettiğiniz her türlü sorunun cevabını bulabileceğiniz Tomorrowland Android uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kullanabiliyorsunuz. Tomorrowland'e katılmasanız bile etkinlik bilgilerine erişmek için uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.