Tonality Pro

Tonality Pro

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 242
  • DOSYA BOYUTU 93.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MacPhun LLC

Tonality Pro karşımıza kapsamlı bir fotoğraf düzenleme programı olarak çıkıyor.

Tonality Pro, Mac işletim sistemine sahip bilgisayar üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı ve pratik bir fotoğraf düzenleme programı olarak öne çıkıyor. Fotoğrafçılığa merak salan kullanıcıların denemesi gereken seçenekler arasında yer alan programda 150'den fazla ön ayarlı efekt bulunuyor.

Programı tek başına kullanabileceğiniz gibi Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Photoshop Elements ve Apple Aperture gibi editörlerle de kullanma şansına sahipsiniz. Bu sayede kullanım deneyiminizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. Tonality Pro'nun en iyi taraflarından bir tanesi de kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kullanabilecekleri eklentilere sahip olması. Bu sayede beklentilerinize göre programı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İlk paragrafta bahsi geçen efektlerin her biri ayrı kategoriler altında toplanmış. Bu özellik kullanıcıların aradıklarını hızlı bir şekilde bulmalarına imkan sağlıyor. Tonality Pro ile çalışmak gerçekten çok pratik ve kolay. Daha önce bu tarz bir editör kullandıysanız Tonality Pro'yu kullanırken sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Farklı türden efektleri bir araya getiren ve kullanıcılara son derece akıcı bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunan Tonality Pro fotoğrafçılıkla profesyonel veya amatör olarak ilgilenen herkesin göz atması gereken seçenekler arasında yer alıyor.