Total Soccer: Road to Glory

Total Soccer: Road to Glory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 93
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PLAYRMAKR

Mobil cihazınızda gerçekçi bir spor deneyimi sizleri bekliyor.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Total Soccer: Road to Glory, eşsiz grafikleri ile bizlere heyecanlı dakikalar sunuyor. 

Oyun içerisinde kendi taktiklerimizi yapabilecek ve birbirinden farklı liglere katılabileceğiz. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan yapımda bizleri kusursuz derece de bir grafik kalitesi bekliyor. Oyun içerisinde takımımıza antrenmanlar yaptırabilecek ve gelişmelerini sağlayabileceğiz. Oyunda kendi stadyumumuzu inşa edebilecek ve seyirci sayısını arttırabileceğiz. 

Gerçek futbolcuların yer aldığı oyunda, gerçek puan sistemi ve gerçek forma renkleri yer almaktadır. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan yapımda gerçek bir spor deneyimi yaşayacak ve eğlenceli dakikalar geçireceğiz. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü oyunda, tam bir futbol deneyimi yaşayacak ve takımımızla kupalar kaldırabileceğiz. 15 farklı ligin yer aldığı oyunda taktiksel kartları toplayarak oyuncularımıza farklı yetenekler kazandırabileceğiz.
Dünyanın en iyi futbolcularının yer aldığı yapımda,  oyuncuların seviyesini arttırabilecek ve daha güçlü hale getirebileceğiz. Oyun içerisinde dilediğimiz oyuncuyu alabilecek dilediğimiz oyuncuyu da satabileceğiz. Kupalar kazandıkça sermayeler kazanacak ve daha gelişmiş stadyumlar inşa edebileceğiz.