Touchgrind Skate 2 APK

Touchgrind Skate 2 APK

kullanıcı

Touchgrind Skate 2 APK kaykay oyunu ancak parmakla oynanan daha eğlenceli sürümü. Mobildeki en iyi parmak kaykayı oyunu Android için ücretsiz!

Kaykay sürmeyi sever misiniz? Parmak kaykayı da hayranı mısınız? Cevabınız evetse bu mobil oyuna bayılacaksınız! Touchgrind Skate 2 adındaki mobil kaykay oyunu gerçek hayattaki tüm hareketleri deneyimleme şansı veriyor. Bir tarafınızı sakatlamadan, incitmeden cep telefonundan keyifle oynayacağınız bir kaykay oyunu; grafikleri de yüksek kalitede!

Touchgrind Skate 2 APK İndir

Touchgrind Skate 2, mobil platformda en çok indirilip oynanan parmak kaykayı oyunu. Parmaklarınızı ustalıkla kullanmanızı isteyen oyunda eğitim bölümünü tamamladıktan sonra iki farklı modda hünerlerinizi sergiliyorsunuz. Hareketleri öğrenmek kolay ancak çok iyi oynamak beceri gerektiriyor. Kaykay oyunlarını seviyorsanız tavsiye ederim.

Etkileyici üç boyutlu grafikler ve gerçekçi fizikleriyle mobildeki en iyi parmak kaykay oyunu diyebileceğim Touchgrind Skate 2, zorlu challenge’lara sokuyor. Ollie, pop shuvit, kickflip, heelflip, powerslide, lip trick, crook, darkslide, tailslide ve daha birçok kaykayla yapılan ünlü hareketleri oyunda yaparak challenge’ları tamamlamaya çalışıyorsunuz. Competition modda verilen süre içerisinde en yüksek puanı yapmaya çalışırken, Jam Session modda challenge’ları tamamlayarak ilerliyorsunuz. Kaykay parkı olarak da üç seçenek karşınıza çıkıyor.

Touchgrind Skate 2 APK Son Sürüm Özellikleri

  • Gerçekçi fizikler ve çarpıcı 3 boyutlu grafikler
  • Antrenman, Mücadele, Jam Session olmak üzere 3 serbest oyun modu
  • Kendinizi izleyip geliştirmeniz için öğretici videolar
  • Touchgrind ve Touchgrind BMX’in geliştirdiği doğal çoklu dokunmatik kontroller
  • Touchgrind BMX’e benzeyen eğik kamera görünümü
  • Rampalar, kutular, çukurlar, kaldırım taşları ve 2000 metreden uzun raylarla karşılaşacağınız 3 farklı kaykay pisti
  • Zorlu mücadeleleri tamamlayarak açılabilen süs, tekerlek, zımparalar, çıkartmalar gibi çok sayıda öğe
  • Gerçek kayak deneyimi

Tıpkı gerçek kaykay ve parmak kaykayındaki gibi, Touchgrind Skate 2, anlaması 10 dakika ancak ustalaşması bir ömür süren bir beceri oyunu. Hareketleri öğrenin, meydan okumaları tamamlayın ve yeni kaykay parçalarının kilidini açın.