Tower With Friends

Tower With Friends

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FunXL Apps

Tower With Friends basit bir şekilde oynayabileceğiniz bir kule inşa etme oyunudur

Tower With Friends her yaştan oyun severe hitap eden, aile üyelerinizle birlikte keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil gökdelen inşa etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kule inşa etme oyunu olan Tower With Friends'de dünyanın en büyük gökdelenini inşa etmeye çalışan bir mühendisin yerine geçiyoruz. Kendimize ait bu devasa gökdeleni işa etmek için farklı katları üst üste bindiriyoruz ve bu işi yaptıkça para kazanıyoruz.

Tower With Friends'de temel amacımız ekranın üzerinde yer alan vinç yatay olarak hareket ederken taşıdğını katı doğru yere düşürmesini sağlamak. Bu iş için sadece ekrana dokunmanız yeterli. Ekrana dokunduğunuzda vincin kolları açılıyor ve kat gökdelen inşaatınızın üzerine düşüyor. Oyunda ne kadar çok kat çıkarsanız o kadar yüksek puan kazanıyorsunuz. Eğer vinç hareket ederken doğru anda ekrana dokunmazsanız kat alttaki katın kenarının üzerine oturuyor ve üzerine yük bindiğinde gökdeleninizi yıkıyor. Bu nedenle katları yerleştirirken dikkatli bir şekilde hesaplama yapmanız gerekiyor.

Tower With Friends oldukça kolay bir şekilde oynanabiliyor. Eğer bu tür basit beceri oyunlarını seviyorsanız Tower With Friends bağımlılık yapıcı olabilir.