Train Station 2 APK

Train Station 2 APK

kullanıcı

Train Station 2 APK Android simülasyon oyununda kendi tren istasyonunuzu yönetiyorsunuz. Tren strateji oyunu oynaması ücretsizdir.

Train Station 2 APK, tren istasyonu işlettiğiniz Android strateji oyunu. Tüm demiryolu ve tren tutkunları, tren koleksiyoncuları ve demiryolu taşımacılığıyla ilgili her şeyi seven tren simülatörü meraklılarını bir araya topluyor. Tren oyunlarını seven mobil oyunculara öneririm.

Train Station 2 APK İndir

Pixel Federation’ın geliştirdiği ve Android platformuna özgü olarak yayınlandığı Train Station 2 ile tren istasyonu yönetecek ve tren seferlerinin başarılı bir şekilde yapılmasını sağlayacağız.

Demiryolu hakkında bilgi sahibi olarak oynama fırsatı bulacağımız oyunda rengarenk içerikler bizleri bekliyor olacak. Oyuncular demiryollarını geliştirecek ve insanlara daha iyi bir hizmet sunmaya çalışacaklar.

Birbirinden ünlü trenleri de toplama ve yükseltme şansı bulacağımız oyunda en popüler trenlerin sahibi olacağız. Kendi stratejimize uygun demiryolları döşeyerek insanları gitmek istedikleri yerlere götürecek, birbirinden farklı etkinlikler ile eğlenceli anlar yaşayacağız.

Train Station 2 APK Oyun Özellikleri

  • Demiryolu taşımacılığı tarihinin en popüler makinelerinin sahibi olun.
  • Ünlü ekspres trenleri toplayın, yükseltin ve tam taşıma kapasitelerine ulaştırın.
  • İlginç simülatör yüklenicileriyle tanışın ve demiryolu makinelerinin lojistik işlerini tamamlayın.
  • Kendi simülatör stratejinize göre trenlerinizi koordine edin ve taşıyın.
  • Demiryolu şehrinizi geliştirin ve daha fazla trenin geçeceği daha büyük ve daha iyi demiryolu tesisleri inşa edin.
  • Trenleriniz şehir ve kara yoluyla demiryolunda seyahat ederken yeni yerleri keşfedin.
  • Her ay yeni etkinlikleri oynayın. Etkinliklerde diğer tren meraklılarıyla takım kurun ve birlikte çalışın.
  • Makineleri yollamak için kaynakları toplayın ve tren simülatörü işlerini tamamlamak için yüklenicilerinize gönderin.

Yüzlerce ünlü gerçek treni keşfedecek ve toplayacaksınız. Dünyanı en büyük demiryolu imparatorluğunu inşa etmek isteyen bir tren yolu taşımacılığı yöneticisi olarak bir yol ve raylar bulacaksınız. Şehir tren istasyonunuzu şehir ve tren binalarıyla geliştirecek ve yükleniciler taşımacılık talebinde bulunabileceğinden çeşitli ürünler üreteceksiniz.

Bir taşımacılık mücadelesine hazır mısınız? Trenleri toplama, küresel demiryolu şehri inşa etme ve yönetme, tren imparatorluğu kurma ve en büyük demiryolu yöneticisi olmaya hazır mısınız? Stratejinize uymayan bir tren anlaşmasıyla mı karşılaştınız? Ray düzeninize uyum sağlaması için demiryolu taşımacılığı veya tren gereksinimlerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Demiryolu yöneticisi olmaya hazırlanın ve sürprizler, şehir özelleştirmeleri, başarımlar ve zorlu anlaşmalarla dolu güzel bir tren simülasyonu yolculuğunun tadını çıkarın.

Tamamen ücretsiz olarak Google Play üzerinde Android oyuncularına sunulan Train Station 10 milyondan fazla kez indirildi. 4.5 gibi bir inceleme skor puanına sahip olan yapım dünyanın dört bir yanında keyifle oynanmaya devam ediyor.