TrainCrasher

TrainCrasher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 120
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Softmax Co.,Ltd.

TrainCrasher side scroller türünde bir mobil aksiyon oyunudur

TrainCrasher eğer eskiden oynadığınız beat em up türündeki Metal Slug ve Final Fight gibi klasik aksiyon oyunlarını özlüyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan TrainCrasher'da bir grup kahramanın intikam hikayesi konu alınıyor. Oyuna bu kahramanlardan birini seçerek başlıyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz. Seçeceğimiz kahramanlar kendilerine has yeteneklere ve oyun stillerine sahipler. Kahramanımızla oyuna başladıktan sonra uzunca bir trende geçen bir maceraya atılıyoruz ve düşmanlarımızla savaşıp bölüm sonu canavarlarını yok etmeye çalışıyoruz.

TrainCrasher anime tadında grafiklerle donatılmış bir oyun. 2 boyutlu bir yapıya sahip olan oyunda ekranda yatay olarak ilerlemekteyiz. Sağımızdan ve solumuzdan düşmanlar bize yaklaşırken onların saldırılarından kaçmaya, silahlarımızı kullanarak onları yok etmeye çalışıyoruz. Oyun içinde rol yapma oyunlarında olduğu gibi kahraman geliştirme seçenekleri, farklı ve özel güçlere sahip silah ve ekipman seçenekleri de yer alıyor.