Trainz Trouble

Trainz Trouble

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 95
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici N3V Games PTY LTD

Trainz Trouble ücretsiz olarak sunulmasına rağmen son derece kaliteli bir oyun deneyimi vaat eden keyifli bir bulmaca beceri karışımı.

Trainz Trouble ücretsiz olarak sunulan keyifli oyunlardan bir tanesi. Her ne kadar basit bir konsept üzerine kurulu olsa da oyun gerçekten iyi tasarlanmış. Bu da eğlenceli garantiliyor.

Oyunda izometrik bakış açısına sahibiz ve trenleri bu şekidle kontrol ediyoruz. Açıkçası bu bakış açısı oldukça hoşuma gitti çünkü oyuncuların eline daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. Trainz Trouble'da yapmamız gereken şey trenlerin kaza yapmadan yol almalarını sağlamak. Her ne kadar basit bir görev gibi görünse de çok sayıda trenle karşılaştığımız zaman oldukça komplike bir görev halini alıyor.

Grafikler son derece hoş tasarıma sahip. Bu tarz bir oyundan beklenen kaliteyi başarıyla veriyor. En önemli noktalardan birisi de sürekli aynı haritalar üzerinde mücadele etmiyor oluşumuz. Böyle bir şey söz konusu olsaydı oyun bir süre sonra tekdüze hale gelirdi ve sıkılırdık. Fakat Trainz Trouble hem heyecanı hem de keyfi daima üst noktalarda tutmayı başarıyor.

Eğer siz de hem hızlı karar verme yetinize hem de el becerilerinize güveniyorsanız Trainz Trouble'a mutlaka göz atmalısınız.