Transformice

Transformice

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27,803
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Atelier 801

Transformice, bir harita üzerine yerleştirilen peyniri almaya çalıştığınız bir MMO platform oyunudur.

Transformice bir devasa çok oyunculu platform oyunu olarak uzun yıllar süren popülerliğini koruyor. Komik ve garip unsurlarıyla oyuncular tarafından keyifle oynanan bu oyunda, 49 milyondan fazla oyuncuyla güzel vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz. 

Oyunu ilk yüklediğinizde 'Minik Fare' ünvanıyla eğlenceye katılıyorsunuz. A
macınız, bir harita üzerinde yerleştirilmiş bir parça peyniri almak. Çeşitli haritalarda online olarak pek çok insanla etkileşime geçebilirsiniz. Transformice'da kullanmanız gereken tek şey, ok tuşları veya WASD tuşları olacak. Kendisini bu kadar basit görünüp eğlenceli olmayı başarabilen nadir oyunlardan sayabiliriz.

Oyunda peynirleri toplayabilmeniz için peynirlere dokunmanız gerekiyor. Aksi taktirde fare deliğine giremiyorsunuz. Az önce çeşitli haritalar olduğundan bahsettim. Bu haritalarda peynir ve fare deliklerinin sayısı sıkça değişiyor. Her oyuncunun kendine ait bir profili var. Kazandığınız puanlar otomatikman profilinize kaydediliyor. Haritalarda 2 dakikalık süreniz olacak, bu süre içinde peyniri alıp bir an önce deliğe doğru gitmelisiniz. Süre bittiğinde başka bir harita yüklenecek ve aynı şeyleri yapmanız gerekecek. Puan durumuna bakıldığında birinci olan oyuncunun 'şaman' olduğunu göreceksiniz. Şamanların asli görevi oyuncuların fare deliğine gitmesine yardım etmek. Oyun MMO olunca ve onlarca oyuncuyla birlikte oynanınca ortaya komik görüntüler çıkıyor. 

Tranformice tamamen ücretsiz olmasıyla da dikkat çekiyor. Oynamanızı mutlaka öneririm. 

Minimum Sistem Gereksinimi:

- Windows XP

- 1 GHz işlemci

- 512 MB RAM

- 60 MB Hafıza