Trial By Survival

Trial By Survival

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 160
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nah-Meen Studios LLC

Trial by Survival'da zombilere karşı hayatta kalmaya çalışan bir adamın kontrolünü ele alıyoruz.

Trial by Survival, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir zombi avlama oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda masum olduğunu kanıtlamak üzere zombilerin istila ettiği topraklara sürülen bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz.

Oyunda yerine getirmemiz gereken belli bir görev yok, sadece mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz. Dünya Savaşı'nın ardından düzenin bozulması ve ortaya zombilerin çıkması sebebiyle içerisinde bulunduğumuz dünya tehlikelerle dolu. Bu yüzden gerekli ekipmanı ve silahlarımızı alarak mücadeleye atılmamız gerekiyor.

Trial by Sruvival'da kuş bakışı kamera açısına yer verilmiş. Karakteri kontrol edebilmek için ekranın iki bölümünü de kullanmamız gerekiyor. Ekrana yapacağımız dokunuşlarla karakterin gideceği yönü ve ateş etme doğrultusunu tayin edebiliyoruz.

Oyunun en hoşumuza giden noktası silah ve ekipman çeşitliliği oldu. Onlarca farklı silah arasından istediğimizi seçebiliyor ve hatta kendi silahlarımızı tasralayabiliyoruz. Bazen silahlar yetersiz kalabiliyor. İşte bu gibi durumlarda da en sadık dostumuz, köpeğimiz devreye giriyor ve zombilerin işini tek hamlede bitiriyor.

Hayatta kalma türü oyunlardan hoşlanıyorsanız Trial by Survival sizi uzun bir süre ekran başına kilitleyecektir. Grafikleri, hikayesi, kontol mekanizması ve sunduğu zengin içerikle sürükleyici bir oyun deneyimi vaat ediyor.