Tribal Rivals

Tribal Rivals

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lumba, Inc.

Tribal Rivals temel olarak Clash of Clans'a benzerliğiyle dikkat çekiyor ve oyunseverlere keyifli bir deneyim sunuyor.

Tribal Rivals uzun süre ilgileneceğiniz bir strateji-savaş oyunu ve tamamen ücretsiz olarak sunulmakta. Elbette bu tarz oyunların ortak özelliği olan uygulama içi satın almalar bu oyunda da mevcut.

Oyun 20. Yüzyılın Arap kabileleri üzerine odaklanıyor ve onların yaşam tarzını sunuyor. Oyunda intikam, cesaret ve savaş namına her şey mevcut. İlk olarak ilkel bir kabilenin kontrolünü ele alıyoruz ve zamanla onu geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu başarmak hiç de kolay değil çünkü sürekli olarak düşman kabilelerin saldırısına uğruyoruz. Güçlü bir orduya kavuşunca düşmanlarımızdan tek tek intikam alabiliyoruz. Fakat bunun için öncelikle kaynakları verimli bir şekilde kullanmalı ve kabilemizi geliştirmeliyiz.

Oyunda çok sayıda birlik mevcut. Deve biniciler, piyadeler ve okçular sadece birkaç örnek. Bu noktaya kadar beklenenleri sunan oyun grafik olarak ne yazık ki biraz geride kalıyor. Açıkçası grafik kalitesi olarak daha iyi oyunlar mevcut. En nihayetinde zevkler tartışılmaz. Belki bu oyun size iyi grafikli alternatiflerden daha fazla keyif verir. Kaybedecek bir şey yok hemen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.