Triple Jump

Triple Jump

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

Triple Jump, Ketchapp'ın Android kullanıcılarına ücretsiz sunduğu bağımlılık yaratan beceri oyunlarından en yenisi.

Triple Jump, Ketchapp’ın Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırladığı sinir bozan yepyeni oyunu ve tahmin edeceğiniz üzere ne kadar becerikli olduğumuzu test ediyor. Kısı döngü içerisinde uzun süre oynayacağımız düşülenerek çok basit görsellerle süslenmiş beceri oyununda parmak hızımıza göre zıplama mesafesini artırabilen minik bir topu kontrol ediyoruz.

Ketchapp’ın zorluk düzeyi tavan yapmış oyunlarından en yenisi olan Triple Jump’da sağ yukarı doğru çıkmakta olan bir topun kontrolü elimize alıyoruz. Kontrolümüze sunulan beyaz renkli top kendisinden hızlanmakta olduğundan tek yapmamız gereken engellere takılmamasını sağlamak. Lakin hem topun kontrolünü sağlamak tam bir sorun.

Zorluğunu ilk saniyelerden hissettiren oyunda topu çember, kazık gibi farklı engellerden atlatmak için parmaklarımızı harika kullanmamız gerekiyor. Ekrana ne kadar seri dokunursak top o kadar havalanıyor. Bu noktada arka arkaya olağandan fazla basarak irili ufaklı engelleri kolaylıkla geçeceğinizi düşünebilirsiniz ancak engeller öyle noktalara yerleştirilmiş ki aşmak büyük çaba gerektiriyor.

Puan tablosunda iki haneli rakamlarını gördüğümüzde sevindiğimiz oyunlardan biri olan Triple Jump, ilginç bir şekilde bağımlılık yapıyor. Yan – baştan kısır döngüsü içerisine girmeden dozunda oynamanızı tavsiye ederim.