Truck Boxer

Truck Boxer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 106
  • DOSYA BOYUTU 11.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jiang Xianjian

Truck Boxer, kendi devasal aracınız ile birlikte rakiplerinizi ezip parçalamaya çalışacağınız mükemmel bir iPhone ve iPad araba oyunudur.

Truck Boxer, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir araba ezme oyunudur. Oyun içerisindeki tek amacınız rakibinizi ezip parçalamak.

Canavar adı verilen dev arabaları kullanarak rakibinizle birlikte birbirinizi yok etmeye çalışmalısınız. Rakibinizin yaptığı saldırıları sağa ve sola doğru giderek ıskalayabilir ve sonrasında kendi yapacağınız akıllı saldırılarla rakibinizi yok edebilirsiniz.

Etkileyici grafikler ve patlama efektleri ile birlikte oyun daha gerçekçi hale getirilmiş ve kendinizi adeta canavar arabanın içinde hissediyorsunuz. Stres atmak ve boş zaman geçirmek için ideal olan araba oyununu oynadıkça bağımlısı olacaksınız. İlk bakışta kolay gibi görünsede sanıldığı kadar kola olmayan Truck Boxer oyununda rakibinizle kıyasıya bir mücadele içine gireceksiniz. Eğer rakibinize çarparak patlatamazsanız bir süre sonra o sizi yok edecektir.

Ücretsiz olarak indirip iPhone ve iPad'leriniz ile hemen oynamaya başlayabileceğiniz Truck Boxer oyununu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.