Try Harder

Try Harder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici [adult swim]

Try Harder mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Try Harder eğer reflekslerinizi test edeceğiniz bir macera arıyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Try Harder'da kendisine ölümcül tuzaklarla kaplı parkurlarda işkence etmeye bayılan bir kahramanı kontrol ediyoruz ve beraber koşmaya ve zıplamaya başlıyoruz.

Try Harder temel olarak sürekli koşarken karşınıza çıkan engelleri aşmak için zıplayarak ilerlediğiniz bir oyun. Oyunun görünümü klasik platform oyunlarında olduğu gibi 2 boyutlu bir yapıya sahip. Bunun yanında kahramanımız sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi sürekli koşuyor. Karşımıza kazıklarla kaplı platformlar, boşluklar ve tuzaklar çıkarken zamanında zıplamamız gerekiyor. Ayrıca toplayacağımız power-uplar ilerlememiz de bize yardımcı oluyor.

Try Harder'da oyuncular dilerlerse kendi bölümlerini yaratabiliyorlar. Bu sayede oyunda istediğiniz kadar içerik üretebiliyor ve oynayabiliyorsunuz.