Türk Daması

Türk Daması

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,927
  • DOSYA BOYUTU 5.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Miroslav Kisly

Türk Daması, ülkemizde oynanan dama tarzını Android platformuna taşıyor ve bunu arkadaşlarınızla birlikte oynama imkanını da sunuyor.

Türk Daması, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir dama oyunudur. Yıllardır sevilerek oynanan kırathane oyunlarından bir tanesi olan Türk Daması yeniden akıllı telefon ve tabletlerdeki yerini alıyor. Türk Daması apk indir ile Android kullanıcıları eğlenceli anlar yaşayacaklar. Ülkemizde oynanan ve oldukça sevilen Türk Daması apk, Türkçe dil desteğine de sahip. İngilizce gibi Avrupa dillerini de bünyesinde bulunduran Türk Daması apk yükle, Android platformunda yüzbinlerce kez indirildi. Sevilerek oynanan Türk Daması apk indir geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. 

Basit grafiklere ve kullanıcı dostu arayüze sahip olan başarılı oyun, basit oynanışı ile de yüzleri güldürmeye devam ediyor. Türk Daması apk indir Android platformuna özgü olarak yayınlandı.

Türk Daması Apk Özellikleri

  • Basit grafikler,
  • Sade tasarım,
  • Eğlenceli oynanış,
  • Türkçe ve İngilizce gibi dil seçenekleri,
  • Bluetooth ve online oynanış,

Miroslav Kisly tarafından geliştirilen Türk Daması, ülkemizde oynanan dama tarzını Android platformuna taşımayı başarıyor. Oyunda bildiğimiz damayı, yüksek grafikler ve sıkıntısız bir oynanışla oynama şansı yakalıyoruz. Oyunun güzel tarafı ise online ve bluetooth yoluyla oyunu başkalarıyla ya da arkadaşlarınızla oynama şansı yakalıyor olmanız. Özellikle Bluetooth ile oynama, Türk Daması'nın dikkat çeken taraflarından bir tanesi.

Türk Daması'nda online ve bluetooth üzerinden başkalarıyla oynama şansı olduğu gibi, bilgisayara karşı da oynama imkanı sunulmuş. Böylece dama kapasitenizi geliştirip, başkalarının karşısına çıkabiliyorsunuz. Hamlelerinizi geri alabildiğiniz gibi taşları da istediğiniz gibi dizerek, çeşitli taktikler de geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca bilgisayara karşı oynadığınız oyunları, istediğiniz aman kapatıp, oyunu tekrar açtığınızda kaldığınız yerden de devam edebiliyorsunuz.

Türk Daması Apk İndir

Ülkemizde sevilerek oynanan Türk Daması yıllar sonra yeniden akıllı telefon ve tabletlerdeki yerini aldı. Google Play üzerinde oynaması ücretsiz olarak yayınlanan Türk Daması apk indir kitlesini artırmaya devam ediyor. Sevilerek oynanan ve yüzbinlerce kez indirilen başarılı Android oyun, Google Play üzerinde 1 milyondan fazla kez indirildi. Düzenli olarak güncellemeler almaya devam eden başarılı mobil oyun, Android kullanıcıları tarafından da epey seviliyor. Bluetooth ve online olarak oynama deneyimine sahip olan başarılı mobil oyun, eğlenceli yapısı ile beğenileri toplamaya devam ediyor.